„Vaivorykštė“ vaidino „Scenos pavasaryje“ Šakiuose

„Vaivorykštė“ vaidino „Scenos pavasaryje“ Šakiuose

Balandžio 28 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko teatro šventė „Scenos pavasaris – 2026“. Šventė vyko visą dieną – buvo pristatyti 4 spektakliai, vyko įdomūs susitikimai. Atidaryti šventę buvo pakviestas Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vadovė Birutė Šneiderienė), pristatęs naujausią spektaklį „Maratonas“ (pagal Svindelso romaną „Dorieji“). Su „Vaivorykšte“ Šakiuose svečiavosi ir „Maratoną“ kartu su teatro vadove Birute režisavęs Kajus Kalvelis – Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientas dalinosi savo patirtimi, aktyvia veikla kultūriniame gyvenime ir jaunimo telkimo srityje. Taip pat jurbarkiečiai ir visi šventės žiūrovai turėjo galimybę susitikti ir susipažinti su aktoriumi ir renginių vedėju Zigmantu Baranausku. Įdomūs pokalbiai, puikūs spektakliai ir graži teatrų bendrystė – už tai „Vaivorykštė“ dėkoja draugams iš Šakių „Varpo“ dramos studijos!

{gallery}naujienos/2025-04-28{/gallery}


Spausdinti   El. paštas