Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Jurbarko kultūros centras ir 2024-aisiais dalyvauja Kultūros paso programoje.
Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.
Kultūros pasui įgyvendinti kiekvienais kalendoriniais metais vienam mokiniui skiriama 15 eurų, kurie panaudojami kultūros paso paslaugoms finansuoti.


Kalendorinių švenčių dainos ir žaidimai (1–4 klasėms)

Tautos tradicijos – tai lobynas, iš kurio kiekvienas gali pasisemti jėgų ateičiai. Kaip mūsų protėviai šventė kalendorines šventes? Kokias dainas dainavo, kokius žaidimus žaidė mūsų seneliai, būdami maži? Kultūrinės edukacijos metu dalyviai supažindinami su lietuvių liaudies kalendorinių švenčių tradicijomis, mokomi liaudies dainų ir žaidimų, tokiu būdu gali įgyti supratimą apie tautos kultūrą, jos šaknis, pajausti savąjį identitetą ir prisiliesti prie liaudies išminties lobyno. Edukaciniai užsiėmimai organizuojami kalendorinių švenčių progomis: Gandrinių, Pavasario lygiadienio, Atvelykio arba Vaikų velykėlių, Jurginių, Advento.

Užsiėmimai vyksta:
Jurbarko kultūros centre, kaina 5 Eur;
paslaugos gavėjo vietoje (mokykloje), kaina 7 Eur.

Jei norite dalyvauti šiuose edukaciniuose užsiėmimuose, prašome kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Birutę Bartkutę, tel. 8 618 71 663, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 


Edukacija „Pirmasis žingsnis į teatro pasaulį“ (3–7 klasėms)

Teatras – tai ištisas pasaulis, į kurį žengiant pirmuosius žingsnius susipažįstama su scenos judesio pratimais, mokomasi pajausti šalia esantį žmogų, bendrauti ir bendradarbiauti kuriant sceninius etiudus. To ir moko Jurbarko kultūros centro edukacinis užsiėmimas „Pirmasis žingsnis į teatro pasaulį“.

Užsiėmimai vyksta:

Jurbarko kultūros centre, kaina 5 Eur;
paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 7 Eur.

Dėl edukacijos organizavimo kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Birutę Šneiderienę, tel. 8 685 03 032, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Spausdinti   El. paštas