Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Jurbarko kultūros centras ir 2021-aisiais dalyvauja Kultūros paso  programoje.

Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Kultūros pasui įgyvendinti kiekvienais kalendoriniais metais vienam mokiniui skiriama 15 eurų, kurie panaudojami kultūros paso paslaugoms finansuoti.

JURBARKO KULTŪROS CENTRO ORGANIZUOJAMI UŽSIĖMIMAI PAGAL KULTŪROS PASO PROGRAMĄ:

Edukacinis užsiėmimas „Šiaudinukai“ (1–6 klasėms)

Ar žinote, kad senais laikais, kai dar nebuvo stiklinių ir plastmasinių žaisliukų, žmonės Kalėdų eglutes puošdavo iš šiaudų pagamintais žaislais? Kad mūsų protėviai iš samanų ir šakelių kurdavo gražius paukščius, o iš sausų gėlių – puokštes? Visus, kas nori išmokti pasidaryti gražius ir natūralius kalėdinius žaisliukus, kitas dekoracijas namams papuošti kviečiame į Jurbarko kultūros centro edukacinį užsiėmimą „Šiaudinukai“.
Užsiėmimai vyksta Jurbarko kultūros centre, kaina 3 Eur

Kalendorinių švenčių dainos ir žaidimai (1–4 klasėms)

Tautos tradicijos – tai lobynas, iš kurio kiekvienas gali pasisemti jėgų ateičiai. Kaip mūsų protėviai šventė kalendorines šventes? Kokias dainas dainavo, kokius žaidimus žaidė mūsų seneliai, būdami maži? Visa tai galima sužinoti, išmokti ir patirti Jurbarko kultūros centre švenčiamose kalendorinėse šventėse, kurių metu dainuojamos liaudies dainos, žaidžiami žaidimai, supažindinama su smulkiąja tautosaka.
Užsiėmimai vyksta Jurbarko kultūros centre, kaina 3 Eur

Dėl edukacinių užsiėmimų prašome kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Birutę Bartkutę, tel. 8 618 71 663, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Edukacija „Pirmasis žingsnis į teatro pasaulį“ (3–7 klasėms)

Teatras – tai ištisas pasaulis, į kurį žengiant pirmuosius žingsnius susipažįstama su scenos judesio pratimais, mokomasi pajausti šalia esantį žmogų, bendrauti ir bendradarbiauti kuriant sceninius etiudus. To ir moko Jurbarko kultūros centro edukacinis užsiėmimas „Pirmasis žingsnis į teatro pasaulį“.
Užsiėmimai vyksta:
Jurbarko kultūros centre, kaina 3 Eur;
Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Edukacija „Scenos meno pradžiamokslis“ (8–12 klasėms)

Teatras – tai nuolatinis ir nenutrūkstamas kūrybos procesas, suteikiantis galimybę atskleisti save, pažinti savo geriausias savybes, išmokti bendrauti ir bendradarbiauti, pajusti kūrybos džiaugsmą. Šią galimybę suteikia Jurbarko kultūros centro edukacinis užsiėmimas „Scenos meno pradžiamokslis“, kurio metu vyresniųjų klasių mokiniai išmoksta teatrinių scenos judesio, kalbos, ritmikos pratimų, susipažįsta su teatrinių etiudų kūrimu.
Užsiėmimai vyksta:
Jurbarko kultūros centre, kaina 3 Eur;
Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Dėl edukacijų organizavimo kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Birutę Šneiderienę, tel. 8 685 03 032, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Spektaklis vaikams „Rimas pas Kęstutį“ (3–6 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro rodoma istorinė eiliuota pasaka vaikams B. Pūkelevičiūtės „Rimas pas Kęstutį“ mažuosius žiūrovus nukels į kunigaikščio Kęstučio ir jo sūnaus Vytauto laikus, suteiks galimybę pažvelgti į tų laikų įvykius, susipažinti su istorinėmis asmenybėmis. Po spektaklio bus galima savo Lietuvos istorijos žinias pasitikrinti žaismingoje viktorinoje.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Poezijos spektaklis „Camino vainikas“ (9–12 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro poezijos spektaklis „Camino vainikas“ pagal Antano Gailiaus sonetus, sukurtus piligriminės kelionės į Santjago de Kompostelą motyvais, rež. D. Budrytė-Samienė, supažindins vyresniųjų klasių mokinius su šio lietuvių poeto, Nacionalinės premijos laureato kūryba, įtraukiant mokinius į spektaklio veiksmą.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Spektaklis „Kenotafas“ (9–12 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro spektaklis „Kenotafas“, rež. D. Budrytė-Samienė, sukurtas pagal Romualdo Granausko kūrybą, supažindins vyresniųjų klasių mokinius su šiuo lietuvių klasiku bei jo gyvenimu. Spektaklyje ypač iškeliamas mokytojo vaidmuo jauno žmogaus ir kūrėjo asmenybės vystymuisi.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 6 Eur.

Dėl edukacijų organizavimo kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Danutę Samienę, tel. 8 616 72689, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


Spausdinti   El. paštas