Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Jurbarko kultūros centras ir 2022-aisiais dalyvauja Kultūros paso  programoje.

Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Kultūros pasui įgyvendinti kiekvienais kalendoriniais metais vienam mokiniui skiriama 15 eurų, kurie panaudojami kultūros paso paslaugoms finansuoti.

Spektaklis vaikams „Rimas pas Kęstutį“ (3–6 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro rodoma istorinė eiliuota pasaka vaikams B. Pūkelevičiūtės „Rimas pas Kęstutį“ mažuosius žiūrovus nukels į kunigaikščio Kęstučio ir jo sūnaus Vytauto laikus, suteiks galimybę pažvelgti į tų laikų įvykius, susipažinti su istorinėmis asmenybėmis. Po spektaklio bus galima savo Lietuvos istorijos žinias pasitikrinti žaismingoje viktorinoje.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Poezijos spektaklis „Camino vainikas“ (9–12 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro poezijos spektaklis „Camino vainikas“ pagal Antano Gailiaus sonetus, sukurtus piligriminės kelionės į Santjago de Kompostelą motyvais, rež. D. Budrytė-Samienė, supažindins vyresniųjų klasių mokinius su šio lietuvių poeto, Nacionalinės premijos laureato kūryba, įtraukiant mokinius į spektaklio veiksmą.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Spektaklis „Kenotafas“ (9–12 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro spektaklis „Kenotafas“, rež. D. Budrytė-Samienė, sukurtas pagal Romualdo Granausko kūrybą, supažindins vyresniųjų klasių mokinius su šiuo lietuvių klasiku bei jo gyvenimu. Spektaklyje ypač iškeliamas mokytojo vaidmuo jauno žmogaus ir kūrėjo asmenybės vystymuisi.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 6 Eur.

Dėl edukacijų organizavimo kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Danutę Samienę, tel. 8 616 72689, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


Spausdinti   El. paštas