Kovo 11-osios minėjimas Jurbarke

Kovo 11-osios minėjimas Jurbarke


Kovo 11-ąją paminėjome 32-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos metines. Šia proga Jurbarko mieste vyko daug įdomių ir prasmingų renginių.
Šventiniai renginiai prasidėjo Šv. Mišiomis už Tėvynę Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje. Vėliau itin didelės dalyvių gausos sulaukė iškilminga Kovo 11-osios eisena Jurbarko miesto gatvėmis – nuo Vytauto Didžiojo paminklo iki Jurbarko Dvaro parko, kur įkvėpti vienybės ir bendrumo jausmo jurbarkiečiai stebėjo Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremoniją, giedojo Lietuvos ir Ukrainos valstybių himnus, klausėsi jiems skirtų Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus sveikinimų ir Jurbarke prieglobstį atradusios karo pabėgėlės iš Ukrainos Valentina Pirozhek padėkos žodžių.
Po sveikinimų ir padėkos žodžių visų dėmesį prikaustė šventinė šaulių rikiuotė, Jurbarko krašto jaunųjų šaulių pasižadėjimo ceremonija ir 2021 metų aktyviausių bei pilietiškiausių šaulių apdovanojimas. Už aktyvų dalyvavimą šaulių veikloje, puoselėjamas savo krašto tradicijas bei pareigą Tėvynei – Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius apdovanojo Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės Petro Paulaičio 701-osios kuopos šaulę Giedrę Vasilijevaitę-Jackienę ir Veliuonos jaunųjų šaulių būrelio šaulę Ievą Kemzūraitę už aktyvų dalyvavimą jaunųjų šaulių veikloje, pilietiškumą ir sąžiningą jaunojo šaulio pareigų atlikimą.
Po apdovanojimų ceremonijos jurbarkiečiai ir miesto svečiai persikėlė į Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos salę, kur klausėsi Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirto mokinių ir mokytojų koncerto.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, skirti renginiai visiems suteikė daug šilumos ir teigiamų emocijų.

 


Spausdinti   El. paštas