Kino karavanas atvyko į Jurbarką

Kino karavanas atvyko į Jurbarką

Jau devintus metus Kino pavasario projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.
„Kino karavano“ metu žiūrovai pamatė ne tik įsimintiniausius ir daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusius Kino pavasario filmus, tačiau ir festivalyje nematytus lietuvių, Ukrainos kino kūrėjų darbus, kalbančius apie tai, kas svarbiausia: karą Ukrainoje, sunkiai sunaikinamą žmogiškumą, netikėtumų nestokojantį gyvenimą, jame sutinkamas įkvepiančias asmenybes, visuomenės žaizdas bei tvarumą.
Šis kino projektas savo kelionę per Lietuvą pradėjo dar birželio mėnesį, o Jurbarką aplankė liepos 1 d. – vasarišką penktadienį. Vakare prasidėjusio renginio metu susirinkę jurbarkiečiai stebėjo du filmus: „Kas buvome mes“ (rež. Marc Bauder, Vokietija, 2021) ir „Blogiausias žmogus pasaulyje“(rež. Joachim Trier, Norvegija, Prancūzija, Švedija, Danija, 2021). Jurbarko Dvaro parke ant suoliukų bei pievoje ant pledukų jaukiai įsitaisę miestiečiai ne tik žiūrėjo filmus, bet ir išgirdo įdomių pasakojimų.


Spausdinti   El. paštas