Šiandien, gegužės 20 d., Jurbarko kultūros centre vyko Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko skyriaus organizuota rajoninė ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų ir mokinių poezijos ir dainų šventė „Laisvės šaukliai“, skirta partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti. Šventės subūrė mažus ir didelius dainos mylėtojus, pristačiusius skambius lietuviškus pasirodymus. Jurbarko kultūros centrui atstovavo du kolektyvai: politinių kalinių ir tremtinių moterų vokalinis ansamblis „Versmė“ (vadovas Arūnas Samys) bei solinio dainavimo studijos „Zylė“ (vadovė Lina Lukošienė) dainininkės Agota Špatkauskaitė ir Rugilė Urbaitė.
