„Vaivorykštės“ teatro premjera – Melvin Burgess „Heroinas“

„Vaivorykštės“ teatro premjera – Melvin Burgess „Heroinas“

Balandžio 1-ąją Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vad. Birutė Šneiderienė) pakvietė į premjerą. Savo gerbėjams jaunieji aktoriai pristatė jau nebe komediją, kaip du kartus anksčiau, ne, šįkart jie ėmėsi tikros dramos – skausmingos, tamsios, kurioje tik labai, labai norint tegalima įžiūrėti vilties blykstelėjimus. „Vaivorykštės“ interpretuotas Melvin Burgess „Heroinas“ kalba ir apie meilę, bet ne apie gelbstinčią meilę, o apie tą, kuri nuveda klystkeliais, jis kalba apie vienatvę ir nesupratimą, nesusikalbėjimą tarp kartų ir veidmainystę, apie bandymą rasti atgaivą užsimiršime ir apie narkotiką, kuris pražudo viską...
Vytauto Didžiojo progimnazijos salė seniai nematė tokio žiūrovų, gėlių ir ašarų srauto... Susirinkę draugai, šeimos nariai, giminaičiai nuščiuvę žvelgė į sceną, stebėdamiesi ir žavėdamiesi jautria, gilia ir įtaigia jaunųjų aktorių vaidyba, įspūdingai kuriamais personažais. Ne vienas tėvas ar motina pirmą kartą pamatė savo vaiką tokį – susikaupusį, gilų, visa siela įsijautusį į tai, ką daro...
Darė įspūdį ir spektaklio režisūriniai sprendimai – žiūrovų akyse besikeičiantys personažus įkūnijantys aktoriai, gili simbolistika, o taip pat – išskirtinė scenografija, dar sustiprinanti spektaklio įspūdį.
Kaip pristatydama spektaklį kalbėjo režisierė Birutė Šneiderienė, šis spektaklis – bendras viso kolektyvo darbas, prie kurio kūrimo savo idėjomis prisidėjo visi 22 trupės nariai. Dar vienas spektaklio režisierius – buvęs, tačiau kaip pasakė Birutė – amžinas „vaivorykštukas“, dabar studentas, Sirvydas Griškus.

Režisieriai: Birutė Šneiderienė, Sirvydas Griškus, Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ aktoriai.
Scenografija ir kostiumai – Birutės Šneiderienės.
Šviesos inžinierius – Gintaras Zareckas.
Garso inžinierius – Justas Masiulis.
Nuotraukos – Audriaus Sinkaus.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg

16.jpg 17.jpg 18.jpg

19.jpg 20.jpg 21.jpg

22.jpg 23.jpg 24.jpg

25.jpg 26.jpg 27.jpg

Spausdinti