Pasaulinę muzikos dieną vainikavo bendros lietuvių ir latvių dainos

Pasaulinę muzikos dieną vainikavo bendros lietuvių ir latvių dainos

Spalio 1-oji – Pasaulinė muzikos diena. Šią gražią progą jurbarkiečius atšvęsti ir kartu padainuoti pakvietė nuostabi chorų muzika. Jurbarko parodų ir koncertų salėje spalio 1 d. popietę vyko koncertas, skirtas Pasaulinei muzikos dienai, kuriame dalyvavo Jurbarko kultūros centro chorai ir svečiai iš Latvijos.
Koncertą pradėjo mažiausieji – Jurbarko kultūros centro berniukų choras „Bildukas“ (vad. D. Lapienė), atlikęs dvi nuotaikingas dainas. Didžiajai daliai choristų šis pasirodymas buvo pirmasis, tad vadovės D. Lapienės paraginti žiūrovai ne tik negailėjo mažiesiems atlikėjams šiltų plojimų, bet ir dainavo kartu. Šiltomis ovacijomis išlydėtus berniukus scenoje pakeitė Jurbarko kultūros centro moterų choras „Saulė“ (vad. D. Lapienė). Trečius metus gyvuojantis choras atliko keletą nuostabių dainų, kurios buvusioje cerkvėje skambėjo ypač jautriai ir didingai. Be to, „Saulės“ dainoms išskirtinumo prideda ir nuostabus solistės Andželos Jagminaitės balsas.
Jurbarkiečiai vietą scenoje užleido svečiams – iš Latvijos atvykusiam Jelgavos chorui „Balti“. Su choro vadovais M. ir E. Branka jurbarkietė chorvedė D. Lapienė skaičiuoja jau 20-uosius draugystės metus, o prieš 11 metų, taip pat spalio 1 d., chorai dalyvavo bendrame koncerte. Šiandien graži draugystė yra ypač stipri, chorai ne tik bendrauja, bet ir mokosi vieni kitų dainas bei jas atlieka kartu. Choras „Balti“ dovanojo gausiai susirinkusiems jurbarkiečiams keletą latviškų dainų, o renginį užbaigė nuostabus bendras pasirodymas, kurio metu skambėjo viena latviška ir viena lietuviška daina, atliekamos Jelgavos choro „Balti“ ir Jurbarko kultūros centro moterų choro „Saulė“.
Koncerto dalyviams nuoširdžiai dėkojusi ir gėles vadovams bei koncertmeisterėms dovanojusi Jurbarko kultūros centro direktorė Aida Bliundžiuvaitienė sveikino visus su Pasauline muzikos diena, teigdama, kad tai yra ypatingai svarbi proga, nes muzika yra tai, kas praskaidrina mūsų dienas, suteikia daug gražių emocijų ir šilumos.
Dėkojame visiems dalyviams ir žiūrovams bei dar kartą sveikiname Pasaulinės muzikos dienos proga! Tegul Jūsų širdyse nuolatos skamba pati gražiausia muzika!

Daugiau nuotraukų čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.530898579038524&type=3

Koncerto video žr. čia.


Spausdinti   El. paštas