Nuskambėjo chorinės muzikos šventė „Susitikimai dainoje“

Nuskambėjo chorinės muzikos šventė  „Susitikimai dainoje“

Lapkričio 20-ąją, šeštadienį, visus jurbarkiečius, mylinčius chorų dainas ir muziką, į Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčią sukvietė jau III-čioji chorinės muzikos šventė „Susitikimai dainoje“. Praėjusiais metais negalėjusi įvykti dėl karantino, ši šventė visiems jos dalyviams ir žiūrovams buvo labai laukta, labai jauki ir labai graži. Šventėje dalyvavo net trys Jurbarko kultūros centro chorai: jaunimo mišrus choras (vad. D. Lapienė), moterų choras „Lelija“ (vad. D. Jonušauskienė), kuris ir buvo šios šventės įkvėpėjas ir organizatorius, bei moterų choras „Saulė“ (vad. D. Lapienė). Kukliai atlikę po dvi dainas, šeimininkai „sceną“ užleido kviestiniams svečiams – valstybiniam chorui „Vilnius“.
Ilgai laukti svečiai, diriguojant Giedriui Pavilioniui, pristatė gražią tiek senesnių, tiek naujai sukurtų patriotinių dainų programą, sužavėję susirinkusius jurbarkiškius galingais balsais ir virtuozišku atlikimu. Puikus baigiamasis šventės akordas – jungtinio šventės dalyvių choro atliktos Maironio ir J. Naujalio „Lietuva brangi“ bei K. Sakalausko-Vanagėlio ir J. Gudavičiaus „Kur giria žaliuoja“.
Džiaugiamės šia gražia švente, parodžiusia, kad jurbarkiečiai tikrai jau pasiilgo chorinės dainos skambėjimo, ir dėkojame visiems jos organizatoriams, dalyviams, klausytojams ir žiūrovams, o ypač – Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčios kunigui Mindaugui Kairiui už šventei suteiktą nuostabią sakralią erdvę.


Spausdinti   El. paštas