Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro nominacijų vakaras „Vanduo“

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro nominacijų vakaras „Vanduo“


Spalio 8-ąją Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatras (vad. Danutė Samienė) pakvietė žiūrovus, teatro bičiulius ir kolektyvo narius į dešimtąjį nominacijų vakarą „Vanduo 2021“. Kurio metu buvo apdovanoti ryškiausi 2020 metų teatro aktoriai, ištikimiausi teatro bičiuliai ir rėmėjai.
Pirmoji vakaro nominacija „Teatro bičiulis“ atiteko aktorei Virginijai Kochanskytei už labai aktyvų ir mielą bendravimą su Konstantino Glinskio teatro kolektyvu. „Geriausias pasakų senelis“ nominacija atiteko Juozui Karvauskui už išsaugotus vaikystės prisiminimus ir pasektas pasakas. „Teatro partneris“ nominacija įteikta Nagliui Mačėnui už kūrybinį bendradarbiavimą renginyje, skirtame Jurbarko rajono medicinos darbuotojams. Spalio 8-osios vakarą buvo įteikta ir netradicinė nominacija- „Karantino šviesuolė“. Ji atiteko Laimutei Ašmonaitienei už 2020 metais nenuilstantį kūrybinį darbą karantino metu. Teatro jaunystės nominacija atiteko Martynai Kazlauskaitei už jaunystę, muziką ir eleganciją teatro renginiuose. „Metų antrininko“ nominacija atiteko Arvydui Višinskui už Aleksandro Stulginskio virtualiame renginyje: Istorijos pokalbiai „Lietuvos Steigiamojo Seimo pirmininkas – Aleksandras Stulginskis“.
Dar viena vakaro nominacija „Epizodinio vaidmens atlikėja“ įteikta Angelinai Reičiūnienei už piligrimo vaidmenį „Camino vainikas“ ir Motinos vaidmenį virtualiame renginyje „Svečiuose pas Kastantą“. „Metų redaktorės“ nominacija įteikta Editai Gylienei už Konstantino Glinskio teatro knygos „Tiltai į tėviškę“ redagavimą, „Aktorius - mokytojas“ nominacija atiteko Violetai Greičiūnienei už gimnazistų bendradarbiavimą Konstantino Glinskio teatro rengiamuose Lietuvių kalbos dienoms, skirtuose renginiuose. Metų kultūros žmogus buvo nominuota Rūta Lukšienė už ištvermingumą, smalsumą ir kūrybinį aktyvumą ir paskutinė nominacijų vakaro „Vanduo “ nominacija „Metų teatro rėmėja“ atiteko Kristinai Vančienei už aktyvų dalyvavimą teatro renginiuose ir paramą bei pagalbą esant nenumatytoms aplinkybėms.
Aksominę vakaro nuotaiką sukūrė romantinės muzikos grupė, kurią sudarė Arūnas Bauža, Rūta Šličkutė, Aušra Mičulė ir Arūnas Samys atlikėjai bei svečias iš Veliuonos Naglis Mačėnas.
Nominacijų vakarą vedė aktorė V. Kochanskytė drauge su Jurbarko Konstantino Glinskio teatro aktoriumi S. Ambrazaičiu.


Spausdinti   El. paštas