Muzikinė šou komedija „Šmaikštuoliai“. „Išsipildžiusi svajonė“

Backup_of_RENGINYS_ATŠAUKTAS
Kategorija
Renginiai
Data
2024-02-24 18:00
❗️ Dėmesio!
Vasario 24 d. turėjęs vykti spektaklis „Šmaikštuoliai“ ATŠAUKIAMAS!
? Įsigyti bilietai (ir konkursuose laimėti kvietimai) galios balandžio 12 d. spketakliui „Kaimynai be ryšio“ (https://www.jurbarko-kc.lt/.../523.../2024-04-12-18-00).
? Jei norite, kad už bilietą būtų grąžinami pinigai, turite kreiptis į www.ticketmarket.lt (https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/ticket-market-bilietu-grazinimo-prasymas).
Organizatoriai atsiprašo už sukeltus nepatogumus.

 

Kitoks teatras pristato:

Interaktyvia muzikinę komediją “ Šmaikštuoliai” pagal grupės Boney M legendines dainas.
 

Pjesės autorius ir režisierius  - Ramūnas Cicėnas.

Kostiumų dailininkė - Kamilė Bukauskaitė.

Vaidina, šoka, dainuoja : Rimantė Valiukaitė, Toma Vaškevičiūtė / Oneida Kunsunga, Gabija Urniežiūtė, Ainis Storpirštis.
 

Į jūsų miestą atvyksta "Šmaikštuolių" teatras tam, kad vakare parodytų miuziklą. Deja, viena iš pagrindinių aktorių patenka į auto avariją ir vaidinti negalės. Tačiau spektaklis privalo įvykti, kitaip ant plauko pakimba ne tik aktorių, bei techninio personalo karjeros, bet ir paties teatro egzistavimas! Gyvybės ar mirties klausimas! Ar trupei pavyks rasti sprendimą? Ar legendinė muzika nugalės intrigas, pavydą ir slaptą meilę? 

Ateik ir įsitikink, kad stebuklų (ne)BŪNA !!!
 

Spektaklio trukmė: 1:40 val.

Bilietų kaina: 22.00; 24.00 Eur
Bilietus galite įsigyti Jurbarko kultūros centro bilietų kasoje (darbo dienomis nuo 16 iki 18 val., tel. +370 698 70 372) ir www.ticketmarket.lt

 
 
 

Powered by iCagenda