Bigbendas „Jada“ nardė nuostabioje „Džiazo jūroje“

Bigbendas „Jada“ nardė nuostabioje „Džiazo jūroje“

Jurbarko kultūros centro bigbendas „Jada“ (vadovas Gytis Gvozdas, koncertmeisteris Vytis Binkauskas) jau ne pirmus metus aktyviai ir kūrybiškai bendradarbiauja su mūsų regiono kitų miestų jaunaisiais muzikantais – inicijuojami projekto „Tauragė Jazz“ organizatorių, Jurbarko, Tauragės ir Šilalės muzikantai suvienija jėgas kurdami bendrą muzikinę programą. Bendros repeticijos, atsakingas vadovų, aranžuotojų bei visų muzikantų darbas padovanojo nuostabų rezultatą, kurį gausybė žiūrovų išvydo birželio 6-osios vakarą Tauragės vasaros estradoje nuskambėjusiame koncerte.

Moterų choras „Lelija“ vasarą pradėjo festivalyje Palangoje

Moterų choras „Lelija“ vasarą pradėjo festivalyje Palangoje

Jurbarko kultūros centro moterų choras „Lelija“ (vadovė Dalė Jonušauskienė), aktyviai veikiantis jau daugiau kaip 40 metų, turi gražią beprasidedančios vasaros tradiciją – jurbarkietės kiekvienais metais dalyvauja Palangoje vykstančioje chorų šventėje „Su jūra dainuok“. Šiais metais gražus festivalis vyko birželio 6–7 dienomis.

Tėvo diena Seredžiuje paminėta gražiausiomis dainomis ir eilėmis

Tėvo diena Seredžiuje paminėta gražiausiomis dainomis ir eilėmis

Birželio 4 dieną Seredžiaus senelių globos namuose vyko jaukus Tėvo dienos minėjimas. Gyventojus gražia koncertine programa nudžiugino Jurbarko kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių moterų vokalinis ansamblis „Versmė“ (vadovas Arūnas Samys). „Versmės“ dainininkės atliko skambias dainas apie tai, kas brangiausia – Lietuvą, gimtinę ir prisiminimus.

Dainavimo studijos „Zylė“ atlikėjai iš konkurso grįžo su aukščiausiais įvertinimais

Dainavimo studijos „Zylė“ atlikėjai iš konkurso grįžo su aukščiausiais įvertinimais

Birželio 4 dieną Alytaus muzikos mokykloje vyko respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų dainavimo konkursas „Mažosios žvaigždelės“, kuriame mūsų kraštui atstovavo Jurbarko kultūros centro solinio dainavimo studijos „Zylė“ (vadovė Lina Lukošienė) dainininkai. Augustas Šimanauskas, Giedrė Maksimovaitė ir Žemyna Antanavičiūtė pristatė ir solinius numerius, ir dainavo duetu.

Dainomis ir puikia nuotaika mokiniai palydėti į vasarą

Dainomis ir puikia nuotaika mokiniai palydėti į vasarą

Pirmąją vasaros dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko smagi pradinukų mokslo metų pabaigos šventė. Šventėje padėkota mokiniams ir tėveliams, ketvirtokams įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Mokyklos kieme vykusiame renginyje netrūko šypsenų, gražių linkėjimų ir, žinoma, muzikos – papuošti šventę kvietimo sulaukė Jurbarko kultūros centro dainavimo studijos „Zylė“ (vadovė Lina Lukošienė) dainininkės Radvilė ir Viltė.

Folkloro grupė „Imsrė“ sveikino „Novą“ jubiliejaus proga

Folkloro grupė „Imsrė“ sveikino „Novą“ jubiliejaus proga

Paskutinę gegužės dieną Griškabūdžio kultūros salėje vyko ypatinga šventė – folkloro ansamblio „Nova“ 30-mečio jubiliejinis koncertas. Graži sukaktis subūrė esamus ir buvusius kolektyvo narius, bendruomenę, bičiulius bei folkloro puoselėtojus iš įvairių Lietuvos rajonų. Jubiliatus sveikino gausus būrys svečių, skambėjo „Novos“ ir draugų atliekamos dainos.

Kapela „Santaka“ džiugino Raudonės pilies festivalio lankytojus

Kapela „Santaka“ džiugino Raudonės pilies festivalio lankytojus

Paskutinį gegužės šeštadienį Raudonėje praūžė Raudonės pilies festivalis. Visą dieną trukusioje šventėje buvo apstu pramogų ir koncertų, veikė amatininkų mugė, užsiėmimai ir veiklos vaikams ir suaugusiems. Muzikinę programą papildė ir Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis).

Festivalyje „Ant rubežiaus“ dalyvavo kapela „Santaka“

Festivalyje „Ant rubežiaus“ dalyvavo kapela „Santaka“

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose net kelias dienas vyko trankus, garsus ir nuotaikingas XXV jubiliejinis Lietuvos, Latvijos ir Estijos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis „Ant rubežiaus“. Didžiuliame festivalyje dalyvavo gausus būrys įvairaus žanro muzikantų ir kapelų bei dainininkų. Mūsų miestui festivalyje gegužės 29-ąją gražiai atstovavo Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis).

Šventiškai paminėta Kaimynų diena

Šventiškai paminėta Kaimynų diena

Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 28 d., VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos Grupinio gyvenimo namuose turiningai ir jaukiai paminėta Kaimynų dieną. Šventinė popietė prasidėjo kūrybine edukacija, kurią vedė Jurbarko kultūros centro edukacinių programų vadovė Indrė Kateivė. Edukacijos metu gyventojai kartu su svečiais įsitraukė į kūrybinį procesą, gamino spalvingus darbelius, bendravo ir džiaugėsi galimybe išbandyti naują veiklą.

Moterų chorui „Saulė“ prestižiniame tarptautiniame konkurse Lenkijoje – sidabro diplomas

Moterų chorui „Saulė“ prestižiniame tarptautiniame konkurse Lenkijoje – sidabro diplomas

2026 m. gegužės 30 d. Balstogėje (Lenkija), iškilmingoje Branickių rūmų Didžiojoje auloje, vyko 10-asis tarptautinis chorų konkursas „Giesmė Gaudeamus“, subūręs chorinės muzikos kolektyvus iš įvairių šalių. Mūsų kraštui konkurse atstovavo Jurbarko kultūros centro moterų choras „Saulė“ (vadovė Danutė Lapienė, koncertmeisterė Evelina Tamošaitytė). Kolektyvas komisijai pristatė kruopščiai parengtą programą, pademonstravo aukštą meninį lygį, muzikalumą ir sceninę kultūrą.