Jurbarko kultūros centro bigbendas „Jada“ (vadovas Gytis Gvozdas, koncertmeisteris Vytis Binkauskas) jau ne pirmus metus aktyviai ir kūrybiškai bendradarbiauja su mūsų regiono kitų miestų jaunaisiais muzikantais – inicijuojami projekto „Tauragė Jazz“ organizatorių, Jurbarko, Tauragės ir Šilalės muzikantai suvienija jėgas kurdami bendrą muzikinę programą. Bendros repeticijos, atsakingas vadovų, aranžuotojų bei visų muzikantų darbas padovanojo nuostabų rezultatą, kurį gausybė žiūrovų išvydo birželio 6-osios vakarą Tauragės vasaros estradoje nuskambėjusiame koncerte.
