Gruodžio 5-ąją Jurbarko kultūros centre vyko iškilminga jaunimo apdovanojimų ceremonija „Jurbarko perlas“. Vakaro metu buvo įteiktos nominacijos labiausiai 2025-aisiais pasižymėjusiems jaunimo atstovams ir organizacijoms. Garbė atidaryti gražų renginį buvo patikėta Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrui „Vaivorykštė“ (vadovė Birutė Šneiderienė), o keletą laimėtojų paskelbti buvo pakviesti ir Jurbarko kultūros centro darbuotojai – nominacijos „Metų kūrybinė siela“ laureatą atskleidė kultūrinių renginių organizatorius Gintaras Zareckas, o „Metų kolektyvas“ – direktoriaus pavaduotoja Rosita Maksimovienė.
