Balandžio 29 dieną Veliuonos kultūros centre vyko Mamos dienai skirtas koncertas, kuriame gražiausius pasirodymus mamoms dovanojo jaunieji dainininkai, šokėjai ir muzikantai. Dalyvauti jaukiame ir gražiame koncerte kvietimą priėmė ir Jurbarko kultūros centro solinio dainavimo studijos „Zylė“ (vadovė Lina Lukošienė) dainininkės: Agota Špatkauskaitė, Radvilė Ryliškytė ir Viltė Eidokaitytė.
