Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriuje kovo 11 dieną buvo surengtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas „Gintaro laše mano Lietuva“. Jame dalyvavo ir susirinkusius džiugino Žindaičiuose visada laukiami svečiai – Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis). Dainas lietuviškomis eilėmis gražiai apipynė renginį vedusi Silvija Pužeckaitė, sveikinimo žodžius tarė ir branginti laisvę ir toliau kvietė Jurbarkų seniūnas Audronis Kačiušis.
