Praėjusį savaitgalį, balandžio 30–gegužės 2 dienomis, Jurbarke tradiciškai praūžė Jurbarko miesto ir verslo dienos. Dvi dienas trukęs renginys prasidėjo Jurbarko kultūros centre vykusia Klaipėdos uosto ir Jurbarko rajono savivaldybės surengta verslo konferencija „Jurbarko uosto vystymas: galimybės regiono ekonomikai ir verslui“. Konferencija subūrė visas su projektu susijusias šalis – vyko dialogas tarp projekto vystytojų, regione veikiančių verslų ir savivaldos atstovų. Renginio metu pasidalinta įžvalgomis apie išvystyti planuojamo Jurbarko uosto potencialą, jo reikšmę pramonės bei ekonomikos plėtrai.
