Balandžio 25 d. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre Viešvilėje nuskambėjo muzikos festivalis „Vėtrungė 2026“, sukvietęs gražų būrį vokalinių kolektyvų iš Jurbarko, Viešvilės, Kybartų, Šakių ir Pagėgių. Renginys buvo skirtas Jurbarko rajono savivaldybės paskelbtiems Nemuno metams bei Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro moterų vokalinio ansamblio „Vėtrungė“ (vadovė Kristina Martinaitytė-Glinskienė) kūrybinės veiklos 20-mečiui. Gėlėmis, sveikinimo žodžiais ir, žinoma, gražiausiomis dainomis „Vėtrungę“ sveikino net du Jurbarko kultūros centro kolektyvai: moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“ (vadovė Dalė Jonušauskienė, koncertmeisterė Danutė Švedienė) ir jaunuolių choras „Bildukas“ (vadovė Danutė Lapienė, koncertmeisterė Evelina Tamošaitytė).
