JURBARKO KULTŪROS CENTRAS SKELBIA KVIETIMĄ TEIKTI MAITINIMO PASLAUGĄ JURBARKO KRAŠTO ŠVENTĖS METU

JURBARKO KULTŪROS CENTRAS SKELBIA KVIETIMĄ TEIKTI MAITINIMO PASLAUGĄ JURBARKO KRAŠTO ŠVENTĖS METU

Jurbarko kultūros centras kviečia teikti maitinimo paslaugą Jurbarko krašto šventės metu. Šventės data – 2024 m. rugpjūčio 24 d., šventės vieta – Jurbarko dvaro parkas.
Pagrindinės sąlygos:

  • renginio metu įrengti ne mažiau kaip 400 sėdimų vietų maitinimo zonoje;
  • renginio metu aptarnauti ne mažiau kaip 3000 žiūrovų;
  • turėti elektros generatorių;
  • turėti patirties panašiuose viešuosiuose renginiuose;
  • finansiškai remti šventę.
JURBARKO KULTŪROS CENTRO PASLAUGŲ VARTOTOJŲ ANKETA

JURBARKO KULTŪROS CENTRO PASLAUGŲ VARTOTOJŲ ANKETA

Brangūs Jurbarko kultūros centro lankytojai,

Jurbarko kultūros centras atlieka tyrimą, kuriuo siekiame išsiaiškinti mūsų lankytojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis. Šio tyrimo rezultatai padės mums įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei. Tinkamą atsakymą pažymėkite varnele. 8 klausime rasite vietą komentarams, būsime dėkingi, jei paliksite atsiliepimą, savo nuomonę, patarimus, pasiūlymus ir pan.

Rankdarbių klubo „Geriau nebūna“ darbų paroda

Rankdarbių klubo „Geriau nebūna“ darbų paroda

Rankdarbių klubo „Geriau nebūna“ darbų paroda 

Jurbarko kultūros centro II a. fojė

Parodos lankymas nemokamas

 

Kviečiame prisijungti prie Jurbarko kultūros centro kolektyvų

Kviečiame prisijungti prie Jurbarko kultūros centro kolektyvų

Galbūt Jūsų vaikas arba Jūs pats mėgstate ar svajojate dainuoti, šokti ar vaidinti?...

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Jurbarko kultūros centras ir 2024-aisiais dalyvauja Kultūros paso programoje.
Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.
Kultūros pasui įgyvendinti kiekvienais kalendoriniais metais vienam mokiniui skiriama 15 eurų, kurie panaudojami kultūros paso paslaugoms finansuoti.

Panemunės pilies senosios muzikos festivalio renginys „Vengrijos istorija“

Panemunės pilies senosios muzikos festivalio renginys „Vengrijos istorija“

Liepos 7 dieną Panemunės pilyje nuskambėjo dar vienas Panemunės pilies senosios muzikos festivalio koncertas – senųjų vengrų kodeksų ir eiliuotų kronikų dainos ir šokiai. Šiuo renginiu buvo atidarytas Vengrijos pirmininkavimas Europos Sąjungoje. Koncertinę programą pristatė Senųjų vengrų kodeksų ir eiliuotų kronikų dainas ir šokius atliekantis ansamblis „Tabulatura Early Music Ensemble“. Šia proga renginyje apsilankė daug garbių svečių: atvyko Lenkijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvos Respublikoje Konstanty Radziwiłł su žmona, Japonijos ambasadorius Ozaki Tetsu, Vengrijos Respublikos ambasados atstovai, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir kiti senosios muzikos mylėtojai.

Jurbarko kultūros centro kolektyvai dalyvavo šimtmetį mininčioje Lietuvos dainų šventėje

Jurbarko kultūros centro kolektyvai dalyvavo šimtmetį mininčioje Lietuvos dainų šventėje

2024-ieji Lietuvoje išskirtinai dainingi ir garsūs – šiais metais švenčiame Lietuvos dainų šventės 100-metį. 1924 m. Kaune įvyko pirmoji Dainų šventė, o šiais metais birželio 29–liepos 6 dienomis visa Lietuva susijungė šimtmetį mininčioje Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“. Repeticijos, atrankos ir kiti pasiruošimo darbai vyko daugiau kaip pusę metų, o liepos pirmąją savaitę nuskambėjo taip ilgai laukta ypatinga šventė. Pirmieji į sostinę išvyko Jurbarko kultūros centro komanda – Gintaras Zareckas, Laura Matulienė ir Laura Kuliešiūtė, kurie kartu su Jurbarko rajono koordinatore Aušra Baliukynaite rūpinosi dalyvių apgyvendinimu, maitinimu ir kitais svarbiais klausimais. Jurbarko rajono dalyviai šiais metais buvo apsistoję Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje. Iš viso Lietuvos dainų šventėje Jurbarko rajonui atstovavo daugiau kaip 400 dalyvių! Iš Jurbarko kultūros centro mūsų kraštui atstovavo 11 kolektyvų: liaudiškų šokių kolektyvas „Sūkurėlis“, merginų šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona“ (vadovė Kristė Donauskienė), liaudiškų šokių kolektyvas „Nemunėlis“ (vadovė Jolanta Telišauskienė), vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Mituva“ (vadovė Justė Lukauskienė), Konstantino Glinskio teatras (vadovė Danutė Samienė), vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“, Skirsnemunės skyriaus teatras „Pakeleivis“ (vadovė Birutė Šneiderienė), Girdžių skyriaus klojimo teatras „Mituvis“ (vadovė Loreta Zdanavičienė), jaunuolių choras „Bildukas“, moterų choras „Saulė“ (vadovė Danutė Lapienė), moterų choras „Lelija“ (vadovė Dalė Jonušauskienė).

Liepos 6-oji Žindaičiuose

Liepos 6-oji Žindaičiuose

Liepos 6-oji, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena, jaukiai ir vieningai buvo minima ir Žindaičiuose. Parke prie Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriaus susirinkę gyventojai jaukiai šnekučiavosi, vaišinosi uogomis ir kitais skanėstais, traukė lietuviškas dainas, o lygiai 21 val. vieningai sugiedojo Lietuvos himną.

Liepos 6-oji Girdžiuose

Liepos 6-oji Girdžiuose

Liepos 6 dieną Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena be išimties buvo minima visuose didesniuose ir mažuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Girdžiai – vienas jų. Kaip ir kasmet, Girdžių Sąjūdžio aikštėje susirinko visi pilietiški gyventojai ir svečiai, nuotaikingai praleidę vakarą kartu ir paminėję Lietuvai svarbias progas. Renginyje šventišką nuotaiką kūrė Jurbarko rajono Girdžių skyriaus neįgaliųjų draugijos ansamblis „Mituva“ (vadovė Ona Patašienė), su gražia švente visus sveikino Girdžių seniūnijos seniūnas Mindaugas Dilys.

Liepos 6-oji Skirsnemunėje

Liepos 6-oji Skirsnemunėje

Liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena. Šia gražia proga skirnsmeuniškiai susirinko prie akmens, skirto jų krašto žmonėms ir jaukiai praleido šventišką vakarą. Džiugu, kad gyventojai atėjo nešini vėliavėlėmis, pasipuošę tautiniais rūbais ar atributika – tai suteikė vakarui dar daugiau grožio. Vakaro metu skambėjo eilės Lietuvai, susirinkusius sveikino Skirsnemunės seniūnijos seniūnas Aidas Mozūraitis, skambias dainas dovanojo Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Žiburys“ (vadovė Jonė Zaikauskienė).