Gegužės 6–11 dienomis Plungėje vyko vienas didžiausių ir ryškiausių teatro renginių visoje Lietuvoje – XIV tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis-kūrybinė laboratorija „Mažoji Melpomenė“. Dalyvauti išskirtiniame festivalyje ir pilnomis saujomis semti nepamirštamą patirtį, garbės turėjo ir Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vadovė Birutė Šneiderienė). Jurbarkiečiai – nuolatiniai šio renginio dalyviai, šiais metais pristatę naujausią savo spektaklį „Maratonas“. Festivalio metu „Vaivorykštės“ jaunieji aktoriai ne tik vaidino scenoje, bet ir aktyviai dalyvavo įvairiose kūrybinėse bei edukacinėse veiklose.
