Saulėtą gegužės 15-ąją Jurbarko Mituvos slėnyje vyko ypatinga šventė – respublikinis ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikų Sebastiano Kneipo festivalis „Laiminga vaikystė“, kurį organizavo Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla. Festivalis subūrė gausų būrį vaikų, mokytojų ir sveikatinimo idėjų puoselėtojų iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Renginio metu mažieji dalyviai keliavo per skirtingas veiklų stoteles, kuriose jų laukė įvairūs personažai ir smagios kūrybinės užduotys.
