Pirmąją vasaros dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko smagi pradinukų mokslo metų pabaigos šventė. Šventėje padėkota mokiniams ir tėveliams, ketvirtokams įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Mokyklos kieme vykusiame renginyje netrūko šypsenų, gražių linkėjimų ir, žinoma, muzikos – papuošti šventę kvietimo sulaukė Jurbarko kultūros centro dainavimo studijos „Zylė“ (vadovė Lina Lukošienė) dainininkės Radvilė ir Viltė.
