Gegužės 15-osios vakarą Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriuje vyko šventinis vakaras, skirtas Šeimos dienai „Šeima – tai mūsų šaknys ir sparnai“. Renginys subūrė bendruomenę jaukiam pasibuvimui kartu ir pasidžiaugti svečių pasirodymu –į sceną pakvietė Eržvilko kultūros centro Šimkaičių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Gija“ (vadovas Arūnas Bauža). Atvykę svečiai dovanojo žiūrovams nuotaikingas ir šiltas dainas.
