Praėjusį penktadienį, sausio 9 d., Jurbarko kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Nemunėlis“ (vadovė Jolanta Telišauskienė) keliavo į žiemišką Klaipėdą, kur Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete vyko Šokio katedros tautinių šokių kompozicijos egzaminas. Dalyvauti šiame įvykyje „Nemunėlio“ šokėjus pakvietė buvęs kolektyvo narys, dabar – choreografijos studentas – Arnas Sluoksnaitis. Arnas pastatė šokį „Teka vingiais Nemunėlis“ (Aro Žvirblio muzika, Jurgio Baltrušaičio žodžiai), kurį nuostabiai išpildė „Nemunėlio“ jaunimas.
