Vasario 14-osios vakarą, minint Šv. Valentino dieną, Jurbarko kavinėje „Liuksas“ vyko skambus džiazo muzikos vakaras. Šis vakaras buvo vienas iš jaunimo organizacijos „Prieštaktis“ rengiamų vakarų, kuriuose jurbarkiečius savo pasirodymais džiugina vis kiti dainininkai ir muzikantai. Šį kartą šventiniame vakare savo muzikinę programą pristatyti buvo pakviestas Jurbarko kultūros centro bigbendas „Jada“ (vadovas Povilas Jurkša, koncertmeisteris Vytis Binkauskas).
