Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Šypsena" 2012

Data: 

Penktadienis, Balandis 20, 2012 - 16:00

 

TARPTAUTINIS ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO FESTIVALIS – FORUMAS „ŠYPSENA“
 
Kas dveji metai organizuojamas ir tapęs tradiciniu tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis
– forumas „Šypsena“ suteikia galimybę naujų choreografijos stilių ir tendencijų pristatymui,
jaunosios kartos pažinčių rato plėtrai, tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių
tobulinimui.
Kitas svarbus festivalio vyksmo aspektas – susipažįstant su įvairių šalių choreografine
kultūra, galimybė diskutuoti ne tik meninio ugdymo ir estetinio lavinimo reikšmės šokiu, tema,
bet ir globaliais šiuolaikiniam jaunimui aktualiais kultūros klausimais. Pagaliau, tai vienas būdų,
skatinančių asmenybės poreikį saviraiškai ir savirealizacijai.
Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis – forumas pradėtas rengti nuo 1998 metų. Per
šešerius metus jame jau sudalyvavo apie 4000 šokėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir svečiai iš užsienio.
Tai Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Suomijos, Belgijos, Moldovos.
Jeigu ankstesniuose festivaliuose didžiausias dėmesys buvo skiriamas bendram dalyvių
koncertui, tai nuo 2006 m. forume jis nukreipiamas į praktinių užsiėmimų, dalyvių mokymo
procesą, diskusijų seminare svarbą. Užsiėmimams vadovavo Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto
lektorė Violeta Milvydienė, modernaus šokio dėstytoja Agnija Šeiko, Kauno „FU“ studijos treneris
Kęstutis Baranauskas ir kiti žinomi Lietuvos šiuolaikinių šokių kolektyvų vadovai – praktikai.
Baigiamojo koncerto metu parodoma jungtinio šokių kolektyvo (po kelis šokėjus iš kiekvienos
grupės) sukurtą kompoziciją, kurioje susipina įvairūs šokio stiliai. Kartu ieškoma teatrinių,
jungiamųjų raiškos formų, netikėtų sceninių sprendimų. Dar svarbu tai, kad festivalis forumas nuo
2006 m. jau rengiamas dvi dienas. Tai rodo, kad norinčių dalyvauti seminaruose, pačiame koncerte,
susidraugauti su kitų šalių šokėjais daugėja.
Šiemet festivalyje dalyvaus kolektyvai iš Kaliningrado, Ryno, Bialystoko, Nemano,
Klaipėdos, Marijampolės, Gargždų, Jonavos, Kauno, Prienų, Vilkaviškio, Šiaulių ir Jurbarko.

Bilietas: 5 Lt

 

 
Balandžio 20 d.
 
Kaliningrado miesto vokalo ir choreografijos ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija), vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„NA KRYLJAH K OBLAKAM“
 
MERO KALBA
 
1. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„SPALVOTI SAPNAI“;
 
2. Klaipėdos jaunimo centro choreografijos studija „Inkarėlis“, vadovė neformalaus švietimo šokio mokytoja ekspertė Esmeralda Zubrickienė
„DRUGIAI“
 
3. Kaliningrado miesto vokalo ir choreografijos ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija), vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„BARYNIA“
 
4. Klaipėdos miesto vaikų laisvalaikio centro šiuolaikinio šokio studija „Credo“, vadovės Inga Palaitienė ir Danguolė Dapšytė
„DRUGELIAI“
 
5. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„PAŠOKIME KARTU“
 
6. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„                                                    „ Eiva ir Lukas
 
7. Klaipėdos jaunimo centro choreografijos studija „Inkarėlis“, vadovė neformalaus švietimo šokio mokytoja ekspertė Esmeralda Zubrickienė
„VALSO SAPNE“
 
8. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„DISKOTEKA“
 
9. Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos šokių grupė „Justa“, vadovė Justė Lukauskienė
„TAVĘS IR LIETAUS BELAUKIANT“ 
 
10. Klaipėdos vaikų miesto vaikų laisvalaikio centro šiuolaikinio šokio studija „J“, vadovė Jolanta Budrienė
„PONAS PAVASARIS“
 
11. Kaliningrado miesto vokalo ir choreografijos ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija), vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„VOZDUŠNYJ ŠARIK DETSTVA“
 
12. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„BALTOJI VARNELĖ“
 
13. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„SALSOS RITMU“
 
14. Gargždų kultūros centro šokių studija „Trepsiukas“, vadovės Lilija Šepčenko ir Sandra Ruigytė
„ROCK‘N ROLL“
 
15. Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos šokių grupė „Justa“, vadovė Justė Lukauskienė
„DOMINO“ 
 
16. Klaipėdos vaikų miesto vaikų laisvalaikio centro šiuolaikinio šokio studija „J“, vadovė Jolanta Budrienė
„LIETAUS ŠAUKIMAS“
 
17. Klaipėdos jaunimo centro choreografijos studija „Inkarėlis“, vadovai neformalaus švietimo šokio mokytoja ekspertė Esmeralda Zubrickienė, neformalaus vaikų švietimo šokio mokytoja Lina Klepeckaitė, neformalaus vaikų švietimo šokio mokytojas Mantas Černeckas
„LIŪDNAS ANGELAS“
 
18. Kaliningrado miesto vokalo ir choreografijos ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija), vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„SMIEŠARIKI“
 
19. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„CHULIGANAI“
 
20. Gargždų kultūros centro šokių studija „Trepsiukas“, vadovės Lilija Šepčenko ir Sandra Ruigytė
„HOLLY – DOLLY“
 
21. Jurbarko miesto šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona“, vadovė Kristė Donauskienė
„KABARETAS“
 
22. Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos šokių grupė „Justa“, vadovė Justė Lukauskienė
„SAMBA KITAIP“
 
23. Marijampolės kultūros centro šokių grupė „Arabeskas“, vadovė Daina Misiukevičienė
„MERGAITĖS IŠ BELAMORĖS“
 
24. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos šokių studija „ERA“, vadovė Reda Žemelienė
„GYVENIMO KREIVĖ“
 
25. Ryno miesto šiuolaikinio šokio grupė „Dangerous team“ (Lenkija), vadovas Piotr Frackiewicz
„MATRIX“
 
26. Klaipėdos miesto vaikų laisvalaikio centro šiuolaikinio šokio studija „Credo“, vadovės Inga Palaitienė ir Danguolė Dapšytė
„JŪROS BALSAS“
 
27. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„ČIGONŲ ŠOKIS“
 
28. Gargždų kultūros centro šokių studija „Trepsiukas“, vadovės Lilija Šepčenko ir Sandra Ruigytė
„ISPANŲ ŠOKIS“
 
29. Jurbarko miesto šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona“, vadovė Kristė Donauskienė
„DEGANČIOS RANKOS“
30. Nemano miesto kultūros centro šokių ansamblis „Edelveis“ (Rusija), vadovės Natalija Gilo ir Viktorija Zastupnievič
„KATIUŠA“
 
31. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos šokių studija „ERA“, vadovė Reda Žemelienė
„VASARIŠKAS ŠĖLSMAS“
 
32. Ryno miesto šiuolaikinio šokio grupė „Dangerous team“ (Lenkija), vadovas Piotr Frackiewicz
„MIEGANČIOJI KARALIENĖ“
 
33. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„TU NEŽINOJAI“
 
34. Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos šokių grupė „Justa“, vadovė Justė Lukauskienė
„PAŠĖLUSIOS MERGINOS“
 
35. Klaipėdos miesto vaikų laisvalaikio centro šiuolaikinio šokio studija „Credo“, vadovės Inga Palaitienė ir Danguolė Dapšytė
„JŪRŽOLIŲ ŠOKIS“
 
36. Marijampolės kultūros centro šokių grupė „Arabeskas“, vadovė - Daina Misiukevičienė
„ABRA – KADABRA“
 
37. Gargždų kultūros centro šokių studija „Trepsiukas“, vadovės Lilija Šepčenko ir Sandra Ruigytė
„PAVASARIO PROVERŽIS“
 
38. Nemano miesto kultūros centro šokių ansamblis „Edelveis“ (Rusija), vadovės Natalija Gilo ir Viktorija Zastupnievič
„ŠEIK“
 
39. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, vadovė Jolanta Telišauskienė
„KLOUNAI“
 
40. Ryno miesto šiuolaikinio šokio grupė „Dangerous team“ (Lenkija), vadovas Piotr Frackiewicz
„JAMES BOND“
 
41. Marijampolės kultūros centro šokių grupė „Arabeskas“, vadovė Daina Misiukevičienė
„ČIGONIŠKAS ŠOKIS“
 
42. Gargždų kultūros centro šokių studija „Trepsiukas“, vadovės Lilija Šepčenko ir Sandra Ruigytė
„JUST YOU „
 
43. Klaipėdos jaunimo centro choreografijos studija „Inkarėlis“, vadovai neformalaus švietimo šokio mokytoja ekspertė Esmeralda Zubrickienė, neformalaus vaikų švietimo šokio mokytoja Lina Klepeckaitė, neformalaus vaikų švietimo šokio mokytojas Mantas Černeckas
„PARTY“
 
44. Nemano miesto kultūros centro šokių ansamblis „Edelveis“ (Rusija), vadovės Natalija Gilo ir Viktorija Zastupnievič
„ULIČNIJIE STRASTI“
 
45. Ryno miesto šiuolaikinio šokio grupė „Ryn Breakers“ (Lenkija), vadovas Piotr Frackiewicz
„BREAK DANCE BATTLE“
 
Balandžio 21 d. 
 
1. Klaipėdos miesto šokių mokykla „CODA“, vadovė Inga Briazkalovaitė
„LĖLYTĖS“
 
2. Kauno miesto kultūros centro „Tautos namai“ vaikų dainos ir šokio teatras „Vaidilutė“, vadovas Edmundas Alseika
„RUDUO – ŽIEMA“
 
3. Jonavos miesto šiuolaikinių ir ritminių šokių klubas „Versmė“, vadovė Vilma Širkaitė
„NYKŠTUKAI PYLIPUKAI“
 
4. Ryno miesto šiuolaikinio šokio grupė „Green Team“ (Lenkija), vadovė Patrycja Borozynska
„BUDZIMY STYL“
 
5. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ vadovė  Jolanta Telišauskienė
„DISKOTEKA“
 
6. Klaipėdos miesto šokių mokykla „CODA“, vadovė Inga Briazkalovaitė
„PIEMENAIČIŲ ŠOKIS“
 
7. Prienų šokio studija „GS“, vadovė Gina Kareivaitė;
„ATEIVIŲ KANTRI“
 
8. Kauno miesto kultūros centro „Tautos namai“ vaikų dainos ir šokio teatras „Vaidilutė“, vadovas  Edmundas Alseika
„EŽIAI“
 
9. Jonavos miesto šiuolaikinių ir ritminių šokių klubas „Versmė“, vadovė Vilma Širkaitė
„SAULYTĖS SAPNAS“
 
10. Bialystoko šiuolaikinių šokių grupė „Takt“ (Lenkija), vadovė Maria Gierasimiuk
„FUN FACORY“
 
11. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ vadovė Jolanta Telišauskienė
„ŠTAI IR AŠ“
 
12. Klaipėdos miesto šokių mokykla „CODA“, vadovė Inga Briazkalovaitė
„ESMERALDOS VARIACIJA“
 
13. Šiaulių miesto VŠĮ meninės raiškos mokykla „Incognito“, vadovė Virginija Medžiaušienė
„LEDINUKAS“
 
14. Prienų šokio studija „GS“, vadovė Gina Kareivaitė
„VARLIUKAI“
 
15. Kauno miesto kultūros centro „Tautos namai“ vaikų dainos ir šokio teatras „Vaidilutė“, vadovas Edmundas Alseika
„GERVELĖ“
 
16. Jonavos miesto šiuolaikinių ir ritminių šokių klubas „Versmė“, vadovė Vilma Širkaitė
„MAŽOSIOS KAUBOJĖS“
 
17. Kauno miesto vaikų ir jaunimo šokio teatras „Gijelė“, vadovas Kęstutis Jackevičius
„GUMINUKAI“
 
18. Bialystoko šiuolaikinių šokių grupė „Takt“ (Lenkija), vadovė Maria Gierasimiuk
„MINIFORMACJA POMPON“
 
19. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ vadovė  Jolanta Telišauskienė
„SENU GERU RITMU“
 
20. Klaipėdos miesto šokių mokykla „CODA“, vadovė Inga Briazkalovaitė
„PEPĖS“
 
21. Prienų šokio studija „GS“, vadovė Gina Kareivaitė
„MIX“
 
22. Jonavos miesto Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos šokių studija „Magija“, vadovė Rima Auglienė
„ČIGONIŠKAI“
 
23. Šiaulių miesto VŠĮ meninės raiškos mokykla „Incognito“, vadovė Virginija Medžiaušienė
„MANO MAŽOJI ŠIRDELĖ“
 
24. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ vadovė Jolanta Telišauskienė
„ŠVELNUS LIŪDESYS“
 
25. Jonavos miesto šiuolaikinių ir ritminių šokių klubas „Versmė“, vadovė Vilma Širkaitė
„SVAJONĖ“
 
26. Kauno miesto vaikų ir jaunimo šokio teatras „Gijelė“, vadovas Kęstutis Jackevičius
„LĖLĖS“
 
27. Kaliningrado miesto dainų ir šokių ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija), vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„FANTAZIJI MORIA“
 
28. Klaipėdos miesto šokių mokykla „CODA“, vadovė Inga Briazkalovaitė
„JUODOS GULBĖS“
 
29. Jonavos miesto Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos šokių studija „Magija“, vadovė Rima Auglienė
„JUODA – BALTA“
 
30. Prienų šokio studija „GS“, vadovė Gina Kareivaitė
„LETS GO“
 
31. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ vadovė Jolanta Telišauskienė
„KLYKSMAS“
 
32. Ryno miesto šiuolaikinio šokio grupė „Ladies Gang“ (Lenkija), vadovė Patrycja Borožynska
„LOVE STORY“
 
33. Vilkaviškio miesto jaunimo šokių kolektyvas „Staigmena“, vadovė Sonata Jankienė
„PAŠOK SU MANIMI“
34. Jurbarko miesto šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona“, vadovė Kristė Donauskienė
„KABARETAS“
 
35. Kauno miesto kultūros centro „Tautos namai“ neoklasikinio šokio teatras „Releve“, vadovė Rasa Butrimavičiūtė
„DRUM DREAM“
 
36. Šiaulių miesto VŠĮ meninės raiškos mokykla „Incognito“, vadovė Virginija Medžiaušienė
„LAUKINUKAI“
 
37. Kauno miesto vaikų ir jaunimo šokio teatras „Gijelė“, vadovas Kęstutis Jackevičius
„ŽOLYNUOS“
 
38. Kaliningrado miesto dainų ir šokių ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija) Vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„VIESIOLYJ MUZUKANT“
 
39. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ vadovė Jolanta Telišauskienė
„DON‘T STOP THE MUSIC“
 
40. Jonavos miesto Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos šokių studija „Magija“, vadovė Rima Auglienė
„RAUDONI VAKARAI“
 
41. Vilkaviškio miesto jaunimo šokių kolektyvas „Staigmena“, vadovė Sonata Jankienė
„ISPANIŠKA GITARA“
 
42. Ryno miesto šiuolaikinio šokio grupė „Ladies Gang“ (Lenkija), vadovė Patrycja Borožynska
„BEAT FOR LADIES“
 
43. Kauno miesto kultūros centro „Tautos namai“ neoklasikinio šokio teatras „Releve“, vadovė Rasa Butrimavičiūtė
„PRIMA VERA“
 
44. Jurbarko miesto šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona“, vadovė Kristė Donauskienė
„DEGANČIOS RANKOS“
 
45. Klaipėdos miesto šokių mokykla „CODA“, vadovė Inga Briazkalovaitė
„IŠDYKUSIŲ MERGAIČIŲ ŠOKIS“
 
46. Prienų šokio studija „GS“, vadovė Gina Kareivaitė
„ARABIŠKOS SPALVOS“
 
47. Šiaulių miesto VŠĮ meninės raiškos mokykla „Incognito“, vadovė Virginija Medžiaušienė
„JAUSMŲ ALĖJOJE“
 
48. Jonavos miesto Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos šokių studija „Magija“, vadovė Rima Auglienė
„IMPULSAS“
 
49. Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ vadovė Jolanta Telišauskienė
CHULIGANAI“
 
50. Kauno miesto kultūros centro „Tautos namai“ neoklasikinio šokio teatras „Releve“, vadovė Rasa Butrimavičiūtė
„VARIACIJA PAGAL J.BIZET MUZIKĄ „KARMEN“
 
51. Kaliningrado miesto dainų ir šokių ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija) Vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„BARINIA“
 
52. Kauno miesto vaikų ir jaunimo šokio teatras „Gijelė“, vadovas Kęstutis Jackevičius
„NUOSKAUDA“
 
53. Jonavos miesto Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos šokių studija „Magija“, vadovė Rima Auglienė
„SALSOS RITMU“
 
54. Vilkaviškio miesto jaunimo šokių kolektyvas „Staigmena“, vadovė  Sonata Jankienė
„KAI UŽGĘSTA ŠVIESOS“
 
55. Šiaulių miesto VŠĮ meninės raiškos mokykla „Incognito“, vadovė Virginija Medžiaušienė
„SIELOS IMPULSAS“ 
 
56. Kauno miesto kultūros centro „Tautos namai“ neoklasikinio šokio teatras „Releve“, vadovė Rasa Butrimavičiūtė
„TANGO“
 
57. Prienų šokio studija „GS“, vadovė Gina Kareivaitė
„JAUSMAI“
 
58. Jonavos miesto Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos šokių studija „Magija“, vadovė Rima Auglienė
„Ū-LA-LA-LA“
 
59. Kaliningrado miesto dainų ir šokių ansamblis „Vdoxnovienijie“ (Rusija) Vadovės Fukina Natalija Vladimirovna, Jakovleva Irina Vladimirovna
„PRAZDNIK Ū DIEVČIAT“
 

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Lankytojų elgesio Jurbarko kultūros centre taisyklės

Dizainas: Gediminas Survila