Skirsnemunės mėgėjų teatras žiūrovams dovanojo B. Sruogos „Dobilėlio penkialapio“ premjerą

Jau tapo gražia tradicija, kad Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės mėgėjų teatras (vad. B. Šneiderienė) skirsnemuniškius, švenčiančius miestelio dieną, nudžiugina naujo spektaklio premjera. Taigi, rugpjūčio 26-ąją šventiškai nusiteikę Skirsnemunės gyventojai būriais plūdo į Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus salę, kur jų laukė šaunus ir linksmas vaidinimas pagal Balio Sruogos komediją „Dobilėlis penkialapis“.
Naujai, šiuolaikiškai ir įspūdingai režisierės Birutės Šneiderienės interpretuotas spektaklis nuo pat pradžios tiesiog pakerėjo žiūrovus, įtraukdamas į scenoje šėlstančią linksmą bufonadą. Pjesės turinys daugeliui gerai žinomas – ji nagrinėja meilės ir pavydo problemas, linksmai spręsdama ne vieną vyrą kamuojantį amžinąjį klausimą „vesti ar nevesti?“.
„Dobilėlio penkialapio“ personažus puikiai įkūnijo jau visiems Skirsnemunės mėgėjų teatro gerbėjams gerai pažįstami aktoriai: Rasa Dilienė (ponia Bračgulienė), Mindaugas Dilys (Antanas Šiaučiūnas), Sonata Paulienė (ponia Skruzdėlienė), Edmundas Paulis (Lynas Puskepalis), Jonas Tamošaitis (Geležėlė), Albina Miliauskienė (tarnaitė Alžbutė), Vytautas Norkus (Pipynė). Puikiai į kolektyvą įsiliejo ir nauji, anksčiau Skirsnemunės teatro spektakliuose nematyti, veidai: Edita Riaukienė (Magdusė Pipynienė), Linas Burnelaitis (Šnipščiūnas), Rūta Zmejauskienė (panelė Rožė Kumpytė), o taip pat – Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro veteranas Alvydas Šimaitis (Marcelinas Šeškas).
Po spektaklio epilogo, kuriame kiekvienas personažas gavo tai, kas jam žadėta ir ko nusipelnė, salę sudrebino audringi plojimai. Aktorius gražiai pasveikino Jurbarko kultūros centro direktorė Aida Bliundžiuvaitienė, Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis (beje, taip pat vaidinantis Konstantino Glinskio teatre), Lietuvos Respublikos Seimo narys skirsnemuniškis Ričardas Juška, Skirsnemunės seniūnas Aidas Mozūraitis. Po jų sceną užplūdo minia gėlėmis nešinų sveikintojų, dėkojančių aktoriams už suteiktas nuostabias akimirkas ir geras emocijas.
Skirsnemunės mėgėjų teatro aktoriai nuoširdžiai dėkoja prie spektaklio premjeros sėkmės prisidėjusiems: Zigmui Morlencui – už dekoracijas, Gintarui Zareckui – už įspūdingą apšvietimą, Daliui Tamošaičiui – už įgarsinimą, Vitalijai Jonikytei – už nuostabų grimą, Audriui Sinkui – už puikias nuotraukas, o visiems žiūrovams – už šiltą priėmimą ir audringas ovacijas.

Daugiau nuotraukų žr. čia.

2018-08-28

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Dizainas: Gediminas Survila