Kauno mažasis teatras spektaklis vaikams SIDABRINIS FĖJOS ŠAUKŠTELIS

Data: 

Antradienis, Lapkritis 27, 2012 - 12:00

Kauno mažasis teatras lapkričio 27 d. 12 val. kviečia mažuosius teatro žiūrovus į spektaklį vaikams „SIDABRINIS FĖJOS ŠAUKŠTELIS“ (režisierė ir pjesės autorė A.Dilytė)

Spektaklyje pasakojama apie pačią mažiausią, gražiausią ir smagiausią fėją visoje fėjų karalystėje, kuri gali sau leisti nerūpestingai praknarkti nuobodžias burtų pamokas mokykloje, įvairiausių gerų darbų pratybas, ir šokti, šokti ir dar kartą šokti fėjų hip hopą, kol nesuplėšys šešiolikos porų batelių. Kaip ir visos šiuolaikinės fėjos, ji turi stebuklingąjį Sidabrinį šaukštelį, kurio pagalba gali susikurti viską, ko tik reikia linksmybėms. Pakanka Fėjai šaukšteliu tik mostelti ir įsižiebia šviesos, dar kartą mostelti - sužimba veidrodinis diskotekos rutulys, dar kartą – atsiranda ypatingieji jos šokio bateliai, ir dar kartą – per visą naktį skamba muzika ir Fėjai ploja visi driežai, pusseserės, troleibusai, žaibai, bateliai ir.... t.t

Tačiau per savo neapdairumą ir nerūpestingumą, Fėja praranda savo stebuklingąjį Sidabrinį šaukštelį, be kurio ji netenka visų savo galių ir tampa tik paprasta Fėja. Beieškodama šaukštelio, ji susiduria su įvairiomis kliūtimis, susipažįsta su įvairiais personažais: vieni iš jų - tikri draugai, o kiti - tik apsimetėliai, vaišinantys netikrais cukraus gabalėliais, saldainėliais, riešutėliais.

Ar Fėjai pavyks surasti savo Sidabrinį šauktelį ir susigrąžinti galias?

Režisierė ir pjesės autorė Agnė Dilytė

Dailininkas Artūras Šimonis

Vaidina: Birutė Prekevičiūtė, Indrė Taločkaitė, Jolita Ross, Mindaugas Jocys

Trukmė  - 1 val. 

Bilietų kaina: 7 Lt

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Lankytojų elgesio Jurbarko kultūros centre taisyklės

Dizainas: Gediminas Survila